motive

MILO KRÁĽ BAND A BARBORA ŠVIDRAŇOVÁ

5. apríl 2017

Klavír: Miloslav Kráľ, Radovan Bady Kráľ  •  Spev: Miloslav Kráľ, Barbora Švidraňová, Radovan Bady Kráľ  •  Gitara: Radovan Bady Kráľ, Michal Kulich  •  saxofon: Adam Tojčík  •  Basgitara: Dušan Schudich  •  Bicie: Michal Dadík

Kapela založená obľúbeným hercom a skvelým muzikantom a skladateľom Milom Kráľom, ktorý je televíznym divákom známy hlavne z účinkovania v seriáloch Búrlivé víno (Erik Halada), Ordinácia v ružovej záhrade, Kolonáda, Doktorka Emma, Vdova, Nevinní... Divadelným divákom rezonuje toto meno ako záruka kvalitnej hudby a výborného hereckého výkonu, keďže divadlu sa venuje veľmi aktívne nielen ako herec ale aj autor hudby, skladateľ. Milo Kráľ dal dokopy skupinu bravúrnych muzikantov a spevákov a ponúka divákom výber skladieb, pôvodne použitých v mnohých divadelných predstaveniach, ktoré upravil do rockovej podoby. Autormi textov sú majstri slova ako Andrej Sládkovič, Ľubomír Feldek, Jožo Urban, Charles Bukowski, Edmund Rostand, či Dodo Gombár a Jakub Nvota.

Okrem neho sa spevu zhostí aj populárna sympatická herečka a speváčka Barbora Švidraňová, známa nielen zo seriálových rolí v Búrlivom víne (Karin) či Paneláku, ale jej spevácky prejav zaujal aj v hudobnej show Hlas Česko Slovenska. .

Zľavy: Bezpríspevkoví darcovia krvi majú zľavu na vstupnom podľa VZN mesta Stropkov č. 5/2014 po predložení preukazu, pred zakúpením vstupenky v pokladnici.

 

Vstupné v predpredaji 10,-€  v deň koncertu 12,-€.

Predpredaj vstupeniek v kancelárii OŠK č. dv. 41 alebona www.kinokultura.stropkov.sk

Súvisiace obrázky