Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
StropkovHľadať
 
 

Úradná tabuľa

VZN č. 5/2019, ktorým sa mení a dopĺňa VZN mesta Stropkov č. 1/2015 o určení miesta a času zápisuVytlačiť
 


 
 

Výzva, zákazka zadávaná podľa §117 zákona č. 343/2015 Z. z. o verejnom obstarávaní a o zmene a doplnení niektorých zákonov na uskutočnenie prác s názvom Oprava miestnych komunikácií Stropkov.Vytlačiť
 


 
 

Plánovane prerušenie distribúcie elektriny -mesto Stropkov,miestna časť Bokša - ul. Čerlinská, ul. Šandalská, ul. Bokšanská úsek od č.d. 2 po č.d. 12.Vytlačiť
 

Vážený zákazník, v nasledujúcich termínoch a časoch je naplánované prerušenie distribúcie elektriny v lokalite, ktorá sa nachádza na území Vášho mesta resp. obce: mesto Stropkov,miestna časť Bokša - ul. Čerlinská, ul. Šandalská, ul. Bokšanská úsek od č.d. 2 po č.d. 12.


 
 

Plánovane prerušenie distribúcie elektriny - mesto Stropkov - celá miestna časť BokšaVytlačiť
 

Vážený zákazník, v nasledujúcich termínoch a časoch je naplánované prerušenie distribúcie elektriny v lokalite ktorá sa nachádza na území Vášho mesta resp. obce: mesto Stropkov - celá miestna časť Bokša v termíne 4. september 2019 od 07:50 h do 13:00 h.


 
 

Oznámenie o doručení zásielky - Peter NovotňákVytlačiť
 

Oznámenie o doručení zásielky Mesto Stropkov, Mestský úrad v Stropkove, Hlavná 38/2 v súlade s § 5 zákona NR SR č. 253/1998 Z.z. o hlásení pobytu občanov Slovenskej republiky a registri obyvateľov Slovenskej republiky v znení neskorších predpisov upozorňuje Peter Novotňák, bytom Stropkov, že mu bola doručená úradná zásielka do vlastných rúk, opakované doručenie.


 
 

Oznámenie o doručení zásielky - Očipa PeterVytlačiť
 

Oznámenie o doručení zásielky Mesto Stropkov, Mestský úrad v Stropkove, Hlavná 38/2 v súlade s § 5 zákona NR SR č. 253/1998 Z.z. o hlásení pobytu občanov Slovenskej republiky a registri obyvateľov Slovenskej republiky v znení neskorších predpisov upozorňuje Petra Očipu, bytom Stropkov, že mu má byť prostredníctvom Slovenskej pošty doručená úradná zásielka do vlastných rúk.


 
 

Oznámenie o doručení zásielky - Gonšenicová LuciaVytlačiť
 

Oznámenie o doručení zásielky Mesto Stropkov, Mestský úrad v Stropkove, Hlavná 38/2 v súlade s § 5 zákona NR SR č. 253/1998 Z.z. o hlásení pobytu občanov Slovenskej republiky a registri obyvateľov Slovenskej republiky v znení neskorších predpisov upozorňuje Luciu Gonšenicovú, bytom Stropkov, že jej bola doručená úradná zásielka.


 
 

7. neplánované zasadnutie Mestského zastupiteľstva v Stropkove.Vytlačiť
 

Pozvánka v zmysle ustanovenia § 12 ods. 1 zákona 369/1990 Zb. v znení neskorších zmien a doplnkov zvolávam 7. neplánované zasadnutie Mestského zastupiteľstva v Stropkove, ktoré sa uskutoční dňa 15. augusta 2019 (štvrtok) o 15.00 h v spoločenskej sále budovy Kultúrneho strediska v Stropkove.

Materiály na 7. neplánované zasadnutie Mestského zastupiteľstva v Stropkove konané dňa 15. augusta 2019 (štvrtok) o 15.00 h v spoločenskej sále budovy Kultúrneho strediska v Stropkove.


 
 

Oznámenie o doručení zásielky - Nábožný JaroslavVytlačiť
 

Mesto Stropkov, Mestský úrad v Stropkove, Hlavná 38/2 v súlade s § 5 zákona NR SR č. 253/1998 Z.z. o hlásení pobytu občanov Slovenskej republiky a registri obyvateľov Slovenskej republiky v znení neskorších predpisov upozorňuje Jaroslava Nábožného, bytom Stropkov, že mu má byť prostredníctvom Slovenskej pošty doručená úradná zásielka do vlastných rúk.


 
 

Plánovane prerušenie distribúcie elektriny - časť mesta Stropkov: ul. Hlavná č.d. 31, 33, 35, 37Vytlačiť
 


 
 
Položky 1-10 z 26

dnes je: 17.8.2019

meniny má: Milica

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka